O firmie

Floor-Plus to firma, oferująca kompleksową usługę zakupu, dostawy i montażu wszelkiego rodzaju pokryć podłogowych dla domów, biur i budynków administracji państwowej. Nasze wartości skupiają się na profesjonalnym wsparciu klientów na każdym etapie realizacji projektu, od wizji, przez projekt i kosztorysowanie, aż do etapu realizacji i eksploatacji. Nasza firma wyróżnia się najbardziej transparentnym procesem realizacji zleceń, co pozwala naszym klientom na pełną kontrolę nad każdym etapem projektu.

Nasi specjaliści posiadają ponad 25-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na najwyższą jakość naszych usług. Nabyte umiejętności potwierdzają setki zrealizowanych projektów. Ponadto, w Floor-Plus skupiamy się na kwestiach związanych z ekologią, minimalizacją odpadów i wpływu na środowisko naturalne. Staramy się wybierać przyjazne dla środowiska materiały równolegle dbając o optymalne zagospodarowanie produktów w przypadku prostych oraz nieregularnych powierzchni.

Projekt

Kreacja rozwiązań zgodnych z indywidualnymi potrzebami klienta

Oferta

Określenie warunków sprzedaży i harmonogramu prac

Dostawa

Logistyka zamówionych materiałów na obszar prowadzonej inwestycji 

Instalacja

Profesjonalny montaż prowadzony przez specjalistów, znających specyfikę produktu

Finalizacja

Oddanie inwestycji do użytku klienta

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza kompleksowa usługa zakupu, dostawy i montażu różnorodnych pokryć podłogowych, sprawia, że w jednym miejscu można znaleźć wszystko, co potrzebne.

Zachęcamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu. Zapewnimy Ci profesjonalną, indywidualną obsługę na każdym etapie realizacji projektu, a nasi doświadczeni specjaliści zawsze chętnie pomogą w doborze najlepszych rozwiązań i dopasowanych materiałów.

Scroll to Top